Mon May 04, 2009 9:19 am
Tue May 05, 2009 1:32 am
need help wrote:I have a product that needs to be at $15 dollars per square foot. This product sells in $ per linear yard.
What price would the product have to be in Linear yards to equal around $15 per square foot?
Powered by phpBB © phpBB Group.